Irklentės Vilniuje

Plaukimas irklentėmis Nerimi. Verkių malūnas – Baltasis tiltas

Trukmė : iki 2 val.

Atstumas : apie 10 km.

Kaina : 15 eur/asm.  Plačiau apie kainas čia:

Trasportavimas: 2€/ asmeniui. Mokestis mokamas jei reikalingas žmonių nuvežimas į starto vietą. Jei atvykstate patys, mokestis nemokamas.

Susitikimo vieta: „Forum palace” apatinė automobilių stovėjimo aikštelė.

Laikas : derinamas individualiai. Rezervacija vyksta tel. 8 (656) 22822 arba irkluojam@gmail.com

Rekomenduojame pasiimti: rūbus atsižvelgiant į oro sąlygas. Plaukiama yra basomis, bet galite avėti lengvą apavą. Pasiimkite vandens ar gaiviųjų gėrimų.

Apie maršrutą:

Sutartu laiku Jus paimame nuo „Forum palace” automobilių stovėjimo aikštelės ir mūsų transportu judame link starto vietos.

Plaukimas startuoja nuo Verkių malūno ir finišuoja už Baltojo tilto esančioje krantinėje.

Visas maršrutas driekiasi Vilniaus senamiesčiu. Jūs pamatysite senąją P.Vileišio gatvę, Trijų kryžių kalną ir Gedimino pilį, plauksite po keturiais tiltais ir galėsite išvysti, kaip įspūdingai atrodo dešinysis Neries krantas su savo dangoraižiais. Maršrutas yra ypatingas tuo, kad Jūs galite pamatyti miestą iš kito, visai naujo ir nematyto Jums kampo, o tai, kad Jūs plaukiate irklente, dar labiau sustiprins kelionės įspūdžius.

Šis plaukimas puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti plaukimą irklente, tiems, kurie nori tiesiog atsipalaiduoti po darbų ar gerai praleisti laiką su draugų kompanija ir patirti naujų įspūdžių. Taip pat šį maršrutą rekomenduojame mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, kolegų susitikimams ir kitiems pramoginio pobūdžio renginiams.

Irkluojam.lt kolektyvas linki gražios dienos ir laukia susitikimo su Jumis!